Poli Marconi 42 Gin Mediterraneo 70cl

58,50 

Riik

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1396 Kategooria:

Kirjeldus

Marconi 42 on Itaalia grappameistri Jacopo Poli täiesti uus käsotöö-gin, mis on destilleeritud väikeste partiidena kasutades parimat kohalikku toorainet ning Jacopo väljatöötatud innovaatilist Crysopea nimelist vaakum-destilleerimisahju. Crysopea võimaldab destilleerida palju madalamal temperatuuril ning tänu sellele säilitab gin märkimisväärse aromaatsuse ja väga puhta maitse.

Marconi 42 valmistamiseks on saadud inspiratsiooni Vahemeremaade kliimast ja loodusest, kasutatud taimede nüansid meenutavad Vahemere valgust, soojust ja mereäärse taimestiku aromaatsust. Marconi 42 valmistamiseks on kasutatud kadakamarju, münti, tüümiani, rosmariini, basiilikut, kardemoni ja koriandrit.

Aroomis eristuvad rosmariin, basiilik, tüümian ja münt, meenutades Itaalia Vahemere sooja päikest ja soolakat meretuult. Maitses tunda intensiivset kadakat, mis annab destillaadile sügavust ja harmooniat, lainetena kanduvad sekundaarsete nootidena maitsemeelteni koriander ja kardemon. Maitse on väga pehme ja aromaatne, kauakestvas järlemaitses on tunda fenkolit ja magusat aniisi.

Tänu krobelisele pinnale on pudelit väga mugav ja turvaline käes hoida ning pudel on suletud Poli grappadele omase flip-top süsteemiga, mis aitab maitseomadusi paremini säilitada. Serveerida jääga või klassikalistes kokteilides.