Teenus

Riedeli klaasi ja veini koolitus

Veiniklaas on veini tarbimise tähtsaim instrument. Riedeli veiniklaasid on disainitud toomaks esile veini harmooniat, mitte vigu. Klaas, mille vorm ei sobi antud veiniga, annab selle veini kohta vale iseloomustuse. Riedeli klaasi koolitus muudab Teie arusaama veinimaailmast ning näitab kui oluline on parima veininaudingu saavutamiseks õige klaasi valik.

Riedeli klaasi ja veini koolituse käigus degusteeritakse nelja erinevat veini ja sõltuvalt viinamarjasordist kasutatakse nelja erinevat Riedeli veiniklaasi, et näidata kuidas klaasi kuju ja suurus mõjutavad veini aroomi ning maitset. Ei pea olema veinikriitik, veinitootja ega ekspert, et tajuda Riedeli veiniklaasi mõju meie meeltele.

Pakume oma klientidele kahte Riedeli ürituse alternatiivi. Lõplik hind sõltub veini valikust, kogusest ja osalejate arvust. Palume võtta meiega ühendust täpse hinnapakkumise saamiseks.

Alternatiiv I  – iga osaleja saab endale 100 euro väärtuses 4 erinevat Riedeli Veritas seeria klaasi. Ühe osaleja tasu on 80 eurot, millele lisandub veinide maksumus vastavalt Baleni hinnakirjale.

Alternatiiv II –  tasuda tuleb koolituse ja ruumide kasutamise eest vastavalt osalejate arvule (kuni 12 inimest – 150 € / tund ja 13+ inimest – 200 € / tund), lisandub veinide maksumus vastavalt Baleni hinnakirjale.

Riedeli klaasifirma lühitutvustus

Maailma üks mõjuvõimsamaid veinikriitikuid Robert Parker on öelnud: “Kõige paremad klaasid nii tehniliselt kui nautimise poolest on Riedeli klaasid. Nende klaaside mõju kvaliteetveinile on väga suur. Ma ei suuda piisavalt rõhutada, millise erinevuse nad annavad.”

Riedel on Euroopa südames klaase tootnud 11 põlve, ehk üle 250 aasta. Perefirmat juhivad praegu Georg Riedel (10. generatsioon) ja Maximillian Riedel (11. generatsioon). Riedelit teatakse üle maailma kui veini ja kangema alkoholi nautimiseks kõige kvaliteetsemate klaaside ja karahvinide tootjat. Maailma enimhinnatud veinimõisad, restoranid ja hotellid kasutavad Riedeli klaase.

Riedel on ainuke veiniklaasi firma, kes toodab viinamarjasordi põhiseid klaase. Erinevad klaasid kujundatakse koostöös veinitootjatega töötubades ning klaasi kuju tuleneb alati funktsioonist. Siinkohal saate tutvuda Riedelit tutvustavate lühivideotega:

A Climpse at the History of Riedel Crystal

Riedeli käsitöö sari ‘Sommeliers’

Riedel Wine Glass Tasting London – Max Riedel

Riedel Wine Glass Tasting Sydney – Georg Riedel