Poli Marconi 46 Gin 70cl

60,10 

Marjasort

Riik

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1390 Kategooria:

Kirjeldus

Marconi 46 on Itaalia grappameistri Jacopo Poli innovaatiline gin, mis on valmistatud käsitööna ning destilleeritud väikeste partiidena kasutades parimat kohalikku toorainet ning Jacopo väljatöötatud Crysopea nimelist vaakum-destileerimisahju. Crysopea võimaldab destilleerida palju madalamal temperatuuril ning tänu sellele säilitab gin märkimisväärse aromaatsuse ja väga puhta maitse.

Marconi 46 gini valmistamiseks on kasutatud kadakamarju, Muscati viinamarju, kardemoni, koriandrit, münti ja mägimänni ekstrakti, komponendid tulevad kõik Asiago platoolt Veneto põhjaosast, kust Jacopo Poli pere on pärit ning siiani elab.

Aroomis on tunda intensiivset kadakat ja värsket münti. Maitse on väga siidine ja pehme, tunda on Muscat viinamarjadele omaseid lillelisi noote ning kauakestvas järelmaitses ka koriandrit ja kardemoni.

Gini nimeks on ‘Marconi 46′ kolmel põhjusel. Guglielmo Marconi oli kuulus Itaalia leiutaja ning Nobeli preemia võitja füüsikas aastal 1909; Poli destilleerimiskoda asub Schiavon’is aadressil Via Marconi 46 ning 46 on ka selle gini alkoholi protsendiks.

Tänu krobelisele pinnale on pudelit väga mugav ja turvaline käes hoida ning pudel on suletud Poli grappadele omase flip-top süsteemiga, mis aitab maitseomadusi paremini säilitada. Serveerida jääga või klassikalistes kokteilides.