The Gardener, French Riviera Gin 70cl (BIO)

64,20 

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Riik

Tootekood: 1676 Kategooria:

Sulle võib meeldida ka…

Kirjeldus

The Gardener or uus käsitöö-gin, mis on loodud Brad Pitt’i (Chateau Miraval), Tom Nichol’i (endine Tanqueray Master Distiller)  ja Famille Perrin’i (Chateau de Beaucastel) koostööna.

Pärast väga edukat koostööd Miravalis otsustasid Famille Perrin ning Brad Pitt luua ka põneva Vahemere stiilis orgaanilise džinni. Selleks puhuks kutsuti pensionilt tagasi ka Tom Nichol, kes on maailma üks hinnatumaid džinnimeistreid. Tom oli džinni valmistamisega seotud üle 40 aasta, suures osas Diageo grupis, olles ka muuhulgas endine Tanqueray master distiller.

The Gardener on 100% organic London Dry stiilis gin (42% vol.). Tom sai vabad käed, et valmistada enda visiooni kohaselt perfektne džinn. Selleks valis ta isiklikult kõige kõrgema kvaliteediga Prantusmaal kasvavad orgaanlised komponendid: Provence’i metsik kadakamari, koriander, lagrits, kikkaputke juur, rosmariin, viigimari, lavendel ja mimosapuu õied, lisaks Lõuna-Prantsusmaal kasvavad värsked tsitruselised nagu Mentoni sidrun, Bigaradier mõru apelsin, magus apelsin ja greip. Džinni baasiks on orgaanilisest nisust valmistatud destillaat, mis on valmistatud Prantsusmaal Cognac’i piirkonnas, Tom kasutab destileerimiseks 2500 liitri suurust vasest Charentais’i destilleerimisahju. Joogi esialgne kangus on 82,2%, mis lahjendatakse Gensac’ist pärit allikaveega 42%-ni.

Värvus on puhas ja kristallselge. Aroomis on tunda kadakat, tsitruselisi ja taustal õrnalt mustsõstraid. Maitse on äärmiselt pehme, eristuvad kadakas ja tsitrused, pehmes ja kauakestvas järelmaitses tunda ka greipi ja veriapelsini. Serveerida puhtalt või klassikalistes kokteilides Gin & Tonic, Dry Martini, Negroni jt.

https://the-gardener.com/