Expérimental de Christian Drouin “Mars Angels” Finish en Fut de Whisky du Japon, Eau de Vie de Cidre, Age 13 Ans 70cl

118,00 

Riik

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1646 Kategooria:

Kirjeldus

Expérimental de Christian Drouin on uus tootesari ja ka uus kontseptsioon. Unikaalne tootesari koosneb erinevatest põnevatest Normandia destillaatidest, mis on loodud rakendades eksperimentaalseid valmistamismeetodeid, kõik tooted on puhas käsitöö ja toodetud äärmiselt väikestes kogustes.

Mars Angels on selle sarja teine väljaanne. Tegemist on 13 aastat Prantsuse tammevaatides laagerdunud Pays d’Auge calvadosega, mida on omakorda laagerdatud 9 kuud väikestes Ameerika tammest vaatides, kus varem on laagerdatud ülieksklusiivse Jaapani Mars Distillery Komagatake Single Malt Whisky’t. Kokku valmistati vaid 3 väikest vaati, millest saadi kokku 930 pudelit. Calvados Pays d’Auge reeglite kohaselt ei saa jooki nimetada kui calvados, seega kvalifitseerub destillaat kui Eau de Vie de Cidre, pudelisse villitud kangusega 43% vol.

Värvuselt sillerdav vask-kollane. Aroomis suurepäraselt balansseeritud värske õun ja odralinnas, lisaks küps pirn ja magus virsik. Äärmiselt delikaatne destillaat, millel on rikkalik ja elegantne maitse. Perfektne abielu Normandia ja Jaapani vahel.

Serveerida õhtusöögi lõpetuseks koos delikaatse rohelise Jaapani teega, sobib eksootiliste puuviljadega küpsetatud kookide või dessertidega, sobib hästi magustoitudega, kus on kasutatud toffee’t või iiriskommi, crème caramel või creme brulee, pähklikoogiga. Serveerida 18 – 20 kraadi juures, soovitame kasutada Riedel Veritas Spirits klaasi.