Delamain Cognac Grande Champagne Pleiade Revelation Malaville “La Rambaudie” 70cl (Kinkekarbis)

249,10 

Marjasort

Riik

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1644 Kategooria:

Kirjeldus

Malaville on Delamain’i single-cask „limited edition” konjak. Delamain’i konjakimaja juht ja omanik Charles Braastad usub, et igas keldris on mõni konjakivaat, mis eristub teistest ja millel on potentsiaali saada tõeliselt suurusuguseks destillaadiks. Need vaadid on arenenud täiesti omas maailmas, neil on individuaalsus ja karakter, mis on lihtsalt hämmastavad. Charles Braastad ja Delamain’i keldrimeister Dominique Touteau on välja valinud üksikud vaadid, mida nüüd pakutakse maailma suurimatele Delamain stiili austajatele. Neid vaate ei ole võimalik kunagi kopeerida või asendada, need on unikaalsed ja kordumatud.

Antud destillaat on pärit destilleerijalt Malaville’i külast ja viimamarjad on kasvanud La Rambaudie nimelises aias. Malaville on maaliline väike küla Grande Champagne piirkonna südames, mille leiab 23 kilommetrit Cognaci linnast kagus. Tegemist on ühe parima terroir’ga kogu piirkonnas, lauged mäenõlvad, kriidine pinnas ja külluslikult päikesepaistet, mis tagavad erakordselt kvaliteetse ja tervisest pakatava tooraine.

Malaville “La Rambaudie” konjaktit valmistati vaid üks vaat numbriga 706- 02, 100% Grande Champagne. Destillaat on küpsenud vanas 350 liitri suuruses Limousin tammevaadis Delamain’i “Maison du Prieur” keldris ja sellest vaadist saadi kokku 465 pudelit mahuga 700ml, kangus 45% vol. Destillat on villitud pudelisse 2022. aasta aprillis.

Stiililt kompleksne ja külluslik, ideaalne balanss deikaatsuse-intensiivsuse ja pehmuse-tugevuse vahel. Aroomis šokolaad, röstitud vürtsid, ebaküdoonia, sadulanahk, delikaatne tammevanilje. Maitse pehme ja ümar, äärmiselt kauakestva järelmaitsega. Serveerida eine lõpetuseks ja nautida koos kvaliteetse šokolaadiga.