Ice Bag Basic Prestige Pro jahutuskott

21,50 

Jookide jahutuskott värvitust plastikust. Asetage kotti pudel, lisage jää ning vesi. Väga tõhus ja lihtne vahend jookide kiireks jahutamiseks.

Tootekood: 3125 Kategooria:

Kirjeldus

Ice Bag ® on ideaalne lahendus teie jookide jahutamiseks, kaasa võtmiseks, presenteerimiseks või kinkimiseks. Ice bag’i innovaatiline kontseptsioon on muutnud traditsioonilise jäänõu multi- funktsionaalseks ja kohandatavaks tooteks. Valmistatud taaskasutatavast PVC plastikust, kompaktne ja kergesti kaasas kantav, võtab vähe ruumi teie laual. Originaalne ja moodne disain sobib igasse ruumi ja igaks sündmuseks. Ice bag on väga tõhus abimees, mida on lihtne kasutada ning see jahutab teie joogid kiiremini kui tavapärane jäänõu.

Ice Bag ® Basic Prestige Pro on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks hotellides, restoranides, kohvikutes ja baarides. Valmistatud värvitust läbipaistvast PVC plastikust, et serveeritav pudel oleks selgesti nähtav, mõõdud 11 x 11 x 25,5 cm tagavad sobivuse eri suurustega pudelite jahutamiseks, materjali paksus 0,8 mm tagab vastupidavuse ka intensiivsel korduval kasutamisel.

Ice Bag’id on toodetud Prantsusmaal, Gimex International tehases. Ice Bag’i kontseptsioon on pärit aastast 2003 kui Gimex’i tegevdirektor Samy Gattino külastas ärireisil olles Champagne veinipiirkonda. Tal tekkis lihtne idee pakkuda veinitootjatele odavat, kokku volditavat jäänõud, mida oleks võimalik panna igasse veinikasti. Geniaalsest ideest on saanud hitt üle maailma. Ice Bag tooted on kõrgelt tunnustatud nii Prantsusmaal kui mujal maailmas. Neid kasutavad mitmed tuntud hotelliketid nagu Pullman ja Novotel (Accor), samuti arvukalt veinitootjaid. Kuigi toode näib lihtne, on selle loomiseks kulunud väga palju aega ja investeeringuid. Toode on rahvusvahelise autorikaitse all alates 2006. aastast kui müüdi esimesed Ice bag’id. Toode on kaitstud Euroopa Liidu kaubamärgi kaitse seaduse alusel sertifikaadiga 6 358 221 ja rahvusvahelise kaubamärgi kaitse seaduse alusel sertifikaadiga 8 132 664. Euroopa Liidu tootmismudel number 616057-0001 ja Ameerika Ühendriikide tootmismudel number D0555008. Samuti on Ice bag toodetel Ameerika Ühendriikides patent 11/881755.