Expérimental de Christian Drouin “Caroni Angels” Finish en Fut de Rhum de Trinidad & Tobago, Calvados Pays d’Auge, Age 17 Ans 70cl

138,00 

Riik

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1647A Kategooria:

Kirjeldus

Expérimental on Christian Drouin’i uus tootesari ja ka uus kontseptsioon. Unikaalne sari koosneb erinevatest põnevatest limiteeritud Normandia destillaatidest, mis on loodud rakendades eksperimentaalseid valmistamismeetodeid, kõik tooted on puhas käsitöö ja toodetud äärmiselt väikestes kogustes.

Caroni Angels on selle sarja kuues väljaanne. Tegemist on 17 aastat Prantsuse tammevaatides laagerdunud Pays d’Auge calvadosega, mida on omakorda laagerdatud 8 kuud väikestes tammevaatides, kus varem on laagerdatud 1996. aastakäigu Caroni rummi Trinidad ja Tobago’st. Caroni on Kariibi saarte üks originaalsemaid “raske rummi” tootjaid, mis asutati 1918. aastal ja suleti 2003. aastal. Need unustatud vaadid on pärit just sellest majast. Kokku valmistati 6 väikest vaati, millest saadi kokku 1506 pudelit, pudelisse villitud naturaalse kangusega 48,8% vol.

Värvuselt sügav kuldne merevaik. Aroomis eristuvad ahjus küpsetatud õun, kuivatatud aprikoos, loomanahk, tapenade, grafiit, petrool ja pruun suhkur. Maitses on hästi tunda calvados’e elavus ja värskus, millele järgneb võimas rikkalikkus, väga avar ja kauakestev järelmaitse, kus eristuvad küpsetatud õunad ja kerge suitsune noot. Serveerida õhtusöögi lõpetuseks koos kvaliteetse musta teega, tagurpidi õunakoogiga, apple crumble, šokolaadi baasil valmistatud magustoitudega. Sobiks ka pehmema sigariga. Serveerida 18 – 20 kraadi juures Riedel Veritas Spirits klaasist.