Delamain Cognac Grande Champagne Pleiade Apogee Ancestral 70cl (Puidust kinkekarbis)

731,00 

Marjasort

Riik

Aasta

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1609 Kategooria:

Kirjeldus

Ancestral on Delamain üks kõige limiteerituimaid konjakeid. Aastaid on neid haruldasi vaate hoitud vaid Delamain perekonna ja külaliste tarbeks, seda nime kannavad vaid need üksikud vaadid, mille kvaliteet ja eripära on nii erakordsed, et seda toodetakse sisuliselt puutumata kujul, teemant, mille puhtusele ei ole võrdväärset, looduse poolt tahutud haruldus. Ancestral ei ole segukonjak, tegemist on 100% Grande Champagne konjakiga ühest kindlast vaadist (single-cask), ühelt kindlalt maavalduselt, ühest kindlast viinamarjaaiast.

Ancerstali laagerdatakse vanades hästi „maitsestatud” 350 liitri suurustes Troncais tammevaatides Delamain kõige vanemas “Grand Chai” keldris Charente’i jõe kaldal, destillat on küpsenud tammevaadis vähemalt 35 aastat. Pärast aastatepikkust laagerdumist tammevaadis on konjak saavutanud Delamain standardile vastava täiuslikkuse. Saavutanud täiusliku küpsuse, pannakse destillaat omakorda paljudeks aastateks 30 liitri suurustesse demi-john klaasist pudelitesse, selle konjaki kangust ei ole alandatud, see on looduslikult aastate jooksul langenud 43,5% kraadini, destillaat on 700ml pudelitesse villitud juulis 2021.

Ancestral on erakordselt delikaatne ja rikkaliku maitsega konjak. Värvus on üldjuhul kahvatum ja säravam kui teised tippklassi konjakid, võrratu sügav kuldne, vana merevaik, tüüpiline äärmiselt vanadele konjakitele. Aroom väljendab endas võrreldamatut puhtust ja naturaalsust, võimas ja kauakestev, pakkudes aroomide harmooniat, milles lilleõite värskus, väga unikaalne omadus selliste vanade konjakite puhul. Maitses eristub mahlane ümarus koos küpsuse ja rikkaliku puuviljalisusega. Selle väärtusliku destillaadi jaoks on Delamain valinud traditsioonilise konjakipudeli. Väga haruldane konjak, mida tuleks säilitada oma tähtsaimate külaliste ja parimate sõprade jaoks.

Vaati nr. 370-08 toodetud kokku vaid 185 pudelit.