Le Gin de Christian Drouin “Carmina” 70cl

46,00 

Riik

Aasta

Tootja

Alkoholisisaldus

Regioon

Tootekood: 1627 Kategooria:

Kirjeldus

Calvados Christian Drouin on pidevalt uute maitsete otsingul ja selle uue unikaalse giniga, mille nimeks Carmina (ladina keeles „luuletus või laul”), tutvustab Guillaume Drouin täiesti uut maitseprofiili. 2015. aastal loodud Le Gin oli esimene ja ainuke gin maailmas, mida valmistati rohkem kui 30st erinevast siidriõuna sordist ja 7st aromaatsest maitsekomponendist, hoolikalt valitud, et saavutada ideaalne sobivus õuna ja kadakamarja nüanssidega, uue giniga toob Guillaume sellesse põnevasse mängu veel juurde ka suvised punased ja mustad marjad.

Carmina valmistamisel järgitakse samu põhimõtteid, mis ka Le Gini puhul. Iga aromaatne komponent leotatakse ja ka destilleritakse eraldi, et saada võimalikult selge aroom ja maitse, lõplik segu valmistatakse vastalt enne pudelisse villimist.

Carmina’l on külluslik ja intensiivne karakter, milles suvepäikest ja aasalillede värskust. Aroomis segunevad lõhnavad lilled ja küpsed puuviljad, delikaatne kadakamari, Normandia siidriõun, küpsed vaarikad ja mustsõstrad, leedripuuõied, vaniljekaun, särtsakas sidrun ja mahlane apelsin.

Carmina on villitud sama disainiga pudelisse nagu ka Le Gin, kuid pakendi värvigamma on karmiinpunane, vihjates ginis kasutatud vaarikatele ja mustsõstardele, mis domineerivad selle uue põneva gini aroomis ja maitses. Tegemist on „limited edition” väljaandega, mida valmistati 8550 pudelit. Serveerida klassikalise Gin & Tonic’una, mille garneeringuks on sidruniviil ja värske vaarikas.